Sokol Jestřebí - Hrabová 0:1

27. 4. 2014

Na výborném, pampeliškovém hřišti, které bylo po dešti ideální, počasí také, jsme tentokrát propadli na celé čáře. Zápasu od začátku z naší strany chyběla kvalita, možná i absence důležitých hráčů hlavně z důvodu zranění a jiných povinností (Pokorný, Janíček, Kramar M, Kondler J, Švoma) způsobila, že hra byla plná nepřesností a zmarněných šancí. Celý první poločas jsme nedostali soupeře pod soustavný tlak, výjimkou byly šance Franty Marady a Davida Lukáče, vše jsme korunovali, když v závěru poločasu nedal Míša Krátký ze 3 metrů do prázdné branky. Druhý poločas se domácí tlačili dopředu, ale nepřesné náhravky a neproměněné trestňáky nás srážely dolů. Hosté bojovali, měly snad více šancí než Jestřebí, ale také byli jaloví. To se však změnilo, když po rohu se dostal balon k hostujícímu hráči, který osamocený ve vápně trefil branku a 5 minut před koncem hosté vedli 0:1. Závěrečný tlak byl bezzubý a tak se prohrálo, už podruhé na jaře . Nedá se nic dělkat, než porážku přijmout a a poučit se z ní, náprava je možná už za týden v Moravičanech.

Že fotbal není vše, chci našim hráčům připomenout, že OFS pořádá finanční sbírku na Romana Orlického, který splácí po rozhodnutí soudu nemalé peníze, tak na příští zápas přineste svůj příspěvek, ať můžeme za náš klub poslat Romanovi nějaké peníze. Díky !!!