Sokol Jestřebí - Jedlí 2:5

15. 5. 2016

Zápas pro nás začal nadějně, Franata Marada šel na bránu, obránce mu pomohl ve vápně na zem, ale píšťalka zůstala němá, Na druhé straně v souboji o míč, hostující hráč upadl  z trestňáku dali hosté gól, Naštěstí Franta srovnal z rychlého protiútoku. Bohužel do kabin šli hosté s vedením, když hostující hráč zdálky nazdařbůh napálil balon, který skončil nechytatelně v šibenici. Do druhého poločasu šli jestřebští s cílem vyrovnat, ale hned ve 2. minutě po chybě našeho beka, který u lajny v souboji prohrál, přišel centr a třetí gól v naší síti. Po tomto šoku se hrálo křečovitě a hosté trestali z brejků až na 1:5 ! Porážku zmírnil Tomáš Horký, ale body a další naděje pro tuto sezonu jsou fuč...

Kramar K- Krátký, Kramar J, Žižka- Sládek, Kondler, Horký, Švoma- Marada, Hrdlovič, Mička

dále hráli: Kantor, Doubrava, Kramar M, Štěpán