Sokol Jestřebí - Jedlí 5:0

4. 6. 2017

Čekal nás zápas pravdy, kdo vyhraje postoupí do okresu, jak my tak i hosté jsme měli absence, za nás Marada, Mička, Kantor, ale díky kvalitnímu širokému kádru jsme i tak měli 4 hráče na střídání. Od počátku jsme měli více ze hry, ale hosty zachránilo břevno a gólman se také činil. Do poločasu jsme dali první a důležitou branku díky pohotovosti Martina Horkého a bylo veseleji. Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem pojistit vedení a to se podařilo díky skvělému přehledu Jardy Janíčka, který si povodil obranu hostů a umístěnou střelou zpoza vápna nedal gólmanovi Jedlí šanci - 2:0 ! Od té doby jsme byli výrazně lepší a postupně jsme naší herní převahu přetavili v další branky, Tomáš Horký se prosadil hned dvakrát a v závěru David Kondler dal pátým gólem tečku za zápasem. Zaslouženě jsme zvítězili, navíc hra byla i diváky oceněna dlouhým potleskem. Poděkování celému týmu i fandům !!!! Po dlouhých letech se vracíme do okresu. Čeká nás ještě poslední mistrák v Leštině, který bude jen o to, kdo bude první v tabulce, ale postup se týká prvních dvou týmů. O dnešní vítězství se zasloužila tato sestava:

Kramar K-Klubíčko,Krátký, Kondler, Doubrava-Švoma,Horký T, Švub,Janíček-Horký M, Flodr

dále hráli: Kramar J, Hrdlovič, Sládek, Malý