Sokol Jestřebí - Lesnice B 3:1 (0:1)

27. 4. 2019

Za nevlídného počasí jsme odehráli důležitý zápas, kde jsme nutně potřebovali naplno bodovat. Zásluhou zlepšené hry ve 2. poločase jsme získali všechny body, V prvním poločase jsme nehráli špatně, ale šance, kterých bylo dost, jsme neproměnili. Soupeř v podstatě nic neměl, jednou vyrazil Radek střílený centr, pak vyrazil trestný kop, jinak na něj v podstatě nic nešlo. Přesto šli hosté do vedení, když asi z 3 metrového ofsajdu jsme dostali branku. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že musíme výsledek otočit. Změny v sestavě oživili hru, hodně taky pomohlo, že ve 47. minutě se prosadil Tomáš a hned jsme byli všude první, rychlejší a aktivnější. Vedoucí gól dal Honza Selinger, když si s Jardou po rohu domluvili signál a Honza po zemi k tyči rozjásal naše barvy. Další šance jako Honzova a Frantova hlavička neskončili góly, naštěstí se prosadil Franta a bylo 3:1. Další šance už se neproměnily, ale mrzet nás to už nemusí. Naopak nás mrzí zranění Jirky Kantora (klíční kost) a Tomáše (kotník). Snad ta zranění nebudou vážná a kluci se dají dohromady. Všem velké poděkování za to, že jsme to nevzdali, bojovali a výsledek nás drží ve vyrovnané tabulce stále nahoře.