Sokol Jestřebí - Libina B 2:1

11. 9. 2016

Opět nezvykle horké zářijové odpoledně, bez mráčku, ale pro oba týmy stejné podmínky, které braly síly. Lépe začali domácí, když ze standardtek byly šance na branky, ale chyběl vždy krok k zakončení. Hosté se do vyložené šance nedostali, a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu. Druhý poločas se hned ve 48. minutě kopala penalta proti hostům, když bek vyrazil míč rukou z brankové čáry a navíc dostal ČK. Přesilovka na našem hřišti nebyla znát, hlavně hosté se hnali za vyrovnáním, ale tutovku nevyužili. Když už se zdálo, že výsledek skončí 1:0, dali hosté v 85. minutě branku, hned z výkopu, když naši beci v domnění, že je ofsajd, neuhlídali libinského hráče, který se nemýlil. Naštěstí máme Jardu Janíčka, který minutu před koncem vzal na sebe zodpovědnost a přízemní střelou zpoza šestnácky trefil po zemi a bylo 2:1 !! Výsledek jsme už udrželi a zaslouženě máme 3 body.

Kramar K-Doubrava,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek,Švub,Horký T, Mička-Flodr, Marada

dále hráli: Janíček, Švoma, Kristek, Horký M