Sokol Jestřebí - Loštice B 2:1

28. 8. 2016

Za velmi teplého počasí do zápasu lépe vstoupili hosté. Dlouhý nákop naši stopeři nezachytili a k balonu se dostal kanonýr Pagáč, který pro nás naštěstí těsně minul. Pak jsme se do hry dostali, nejprve tutovku nedal Lukáš Mička, ale pak si domácí ve 20. minutě dali hlavou vlastňák. Naši kluci se uklidnili a začali hrát svoji hru, bohužel Marek Doubrava zbytečně šel do souboje ve vápně a hostující útočník situaci využil a upadl tak, že z toho byla penalta. Hosté ji využili, ale do kabin jsme šli za stavu 2:1, když Martin Sládek z přímého kopu dal ve 35. minutě branku. Rozdíl mohl být větší kdyby Míša Krátký využil svoje 2 šance, ale nedal. Do druhého poločasu vstoupili hosté lépe, měli územní převahu, ale byli v koncovce nepřesní. Naši hráči nevyužili 3 velké šance, zejména ta poslední 10 minut před konce, když šel sám na gólmana Jirka Kantor volala po gólu. Do konce zápasu jsme se klepali, ale stav jsme udrželi a 3  body zůstali zaslouženě doma !

Kramar K-Doubrava,Kramar J, Kondler, Hrdlovič-Sládek,Krátký,Horký T, Švoma-Mička,Horký M

dále hráli: Kantor, Klimeš, Kristek