Sokol Jestřebí - Malá Morava 2:3

24. 4. 2016

Za chladného a větrného počasí jsme sehráli zápas, na který by bylo nejlepší zapomenout. V 1. poločase jsme hráli proti silnému větru, ale po pěkné akci Jardy Janíčka jsme se dostali do vedení zásluhou Lukáše Švomy. Bohužel mezi 15. a 20. minutou hosté otočili výsledek, když využili dlouhých přihrávek a rychlými akcemi překonali nekoncentrovanou obranu, navíc po rohu se trefili potřetí a bylo 1:3.Do poločasu jsme snížili po penaltě na faul na Michala Klimeše Tomášem Horkým a bylo stále o co hrát. Druhý poločas Jestřebí hrálo do plné obrany, ale šance, které měli naši hráči, hlavně Horký,Pepa Kramar a Jarda Janíček se neproměnily, hosté z brejků nebyli také úspěšní, tak výsledek skončil překvapivou prohrou domácích. Je potřeba se vzpamatovat a předvést svoje možnosti už příští týden v Písařově.