Sokol Jestřebí - Petrov/ Sobotín 4:0

1. 5. 2018

Kluci šli do zápasu s tím, že musíme dnes urvat 3 body za každou cenu a hned od začátku jsme byli lepším, důraznějším a bojovnějším týmem. Šance jsme si vytvářeli díky naší útočné hře, prosadili jsme se sice až ve 24. minutě, když střelu do břevna od Tomáčš Horkého sledoval Lukáš Mička a balon vrátil kam patří - do sítě soupeře ! Pak vyšla dotřetice střela Míši Krátkého, který zvoleje zdálky umístil balon nechytatelně k tyči a bylo 2:0. Třetí gól dal z trestňáku Tomáš, když míči pomohla zeď a gólman už na něj nedosáhl. Definitivu mohl dát Jarda Janíček, ale trefil v dobré pozici jen gólmana. Ve druhém poločase se hosté snažili s výsledkem něco udělat, ale obrana a gólman jim nic nedovolili. Naše šance se rodily většinou z brejkových situací, ale střelecky se nedařilo dosáhnout branku. Podařilo se až v 77 minutě Tomášovi, který z voleje proměnil centrovaný míč a bylo 4:0. Pak se už zápas dohrál, i když občas naše lehkomyslnost mohla hostům pomoci ke gólu. Naštěstí se nestalo a slavíme tak naši první nulu v tomto ročníku ! Všem hráčům poděkování za přístup a výkon, který je příslibem do rozhodujících květnových bojů. Hned v sobotu od 16:30 hrajeme na umělce o 6 bodů s Libinou.