Sokol Jestřebí - Petrov-Sobotín 4:2 (3:1)

23. 9. 2018

Dnes jsme hostili souseda v tabulce a díky velmi kvalitnímu výkonu a dobré koncovce v 1. poločase jsme zvítězili a dnešního soupeře tak přeskočili v tabulce. Hned od začátku by fotbal plný tvrdých soubojů a obě obrany ukazovaly svou kvalitu. Sešli se totiž mančafty s nejnižšími obdrženými brankami. Prosadili jsme se ve 14. minutě, když míč na jeden dotek prošel osou Švub, Klubíčko a zakončoval náš šutér Tomáš Horký. Ještě veseleji bylo ve 22. minutě, když Jarda zahrál trestňák do vápna a Tomáš Klubíčko dal hlavou na 2:0, Hosté se vrátili do zápasu o 2 minuty později, když zdálky hostující kapitán vymetl pavučinky v pravém vinklu, nechytatelné. Do poločasu se podařilo vrátit dvougólový náskok díky pohotové střele zblízka Davidovi Pokornému. Do druhé poločasu jsme vstoupili jak nejlépe bylo možné, hned na začátku 2. půle po autu byl pohotový Martin Horký a bylo už 4:1. Hosté to nezabalili a stále měli vůli hrát, jejich trestňáky byly nebezpečné, ale do branky nám nic nespadlo. Až v 88. minutě z penalty snížili na 4:2, ale víc už jsme jim nedovolil. Máme 16 bodů jako loni po celém podzimu a těšíme se na Loučnou !