Sokol Jestřebí - Písařov 2:1

18. 10. 2015

Na poslední zápas podzimu se udělalo příjemné podzimní počasí a na dobře připravený měkký trávník přijel první tým tabulky, který ještě loni hrál o soutěž výš. Po úvodním oťukávání jsme se do šancí začali dostávat, ale až Lukáš Mička otevřel skóre po rychlém protiútoku. Soupeř byl asi lepší v držení míče, ale jejich šance jsme přečkali, hlavně ze standartek. Co šlo na branku měl Kamil a rohy se dařilo také odvracet. Velkou šanci měl Marek Doubrava, ale hlavou v záklomu přestřelil, chuť si spravil o 5 minut později, když dal na 2:0. Takto skončil i poločas. Na druhý nastoupil za Mičku Marada a hned bylo plno závarů před hostující brankou. Dali jsme i gól, ale rozhodčí ho neuznal po údajném faulu Franty na gólmana. Gólman hostí vytýhnul nejeden zákrok a bylo stále 2:0, bohužel Franta se nechal vyprovokovat a po oplácení šel 10 minut před koncem předčasně do sprch. Hostům, se 5 minut před koncem podařilo snížit v přesilovce na 2:1, ale poslední minuty jsme ubránili i za cenu odkopávání a vítězství je doma a zasloužené !