Sokol Jestřebí - Písařov 3:1

7. 5. 2017

Hodinu před zápasem se přehnala Jestřebím bouřka s kroupami, na hřišti stála voda, ale začátek zápasu ohrožen nebyl, vše až na brankoviště se vsáklo a mohlo se hrát. Terén byl těžký, ale stejný pro obě družstva a v 1. poločase jsme se s touto situaci lépe poradili my. Hned v 6. minutě se prosadil hlavou po rohu David Kondler, Jarda Janíček perfektně zahrál roh. Do konce poločasu se 2x prosadil výborně hrající Honza Flodr a bylo pohodlných 3:0. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět útočně, ale 2 velké šance se nepodařilo zakončit, tak se prosadili z trestňáku hosté a bylo 3:1. Do konce zápasu to bylo vyhecované, Písařov se snažil vrátit do zápasu, nám zvlhl střelecký prach a tak drama bylo až do konce. Nakonec se skóre už nezměnilo a zaslouženě zůstaly body doma. Díky všem za bojovnost a přístup !

Doubrava-Klubíčko,Kondler,Kramar J, Hrdlovič-Švoma,Horký T, Krátký,Janíček-Mička, Flodr

dále hráli: Marada, Sládek, Horký M, Kantor