Sokol Jestřebí - Podolí 3:0

1. 6. 2014

Za krásného počasí na velmi dobré terénu domácí bojovností a fotbalovostí ve finální fázi, zasloužerě  získali 3 body. Hned v 5. minutě trefil David Pokorný břevno, o 2 minuty později dal první gól Lukáš Mička hlavou po perfektním centru z pravé strany. Do zápasu se pak postupně dostávali i hosté, také trefili břevno a zazlobili zejména po našich chybách, naštěstí Marek Doubrava v brance byl výborný a vše s přehledem kryl. Škoda potom neproměněné velké šance Pepy Kramara, mohlo být veseleji... Zápas dostal nový směr asi 10 minut před přestávkou, kdy byl v souboji faulovaný Švoma, který neudržel nervy na uzdě a oplácel, dostal ČK a hráli jsme o deseti. Do druhého poločase se kluci "kousli" i pod dojmem nespravedlnosti, kdy ČK měl dostat i hostující hráč a soupeře překvapil hned na začátku David Lukáč, který se uvolnil a jeho prudkou střelu vytěsnil hostující gólman na roh. Hosté měli logicky územní převahu, ale do šancí jsme je moc nepouštěli, když už stříleli, vše měl dnes vynikajicí Marek v brance pod kontrolou. Naši hráči hrozili z brejků a z aktivního presinku, z jedné takové šance si povodil hostující obranu Pepa Kramar a nezištně nahrál Davidovi Lukáčovi, který přesně zavěsil a bylo 2:0 ! Hosté nadále hrozili z většího držení balonu, ale dařilo se je ubránit, někdy i za cenu faulu, ale standardky měla naše obrana a gólman dobře ubráněné. Navíc v nastaveném čase se dostal k balonu hrající trenér Ondra Kulíšek a posunul na Davida, který nezazmatkoval a v klidu zavěsil podruhé a bylo vymalováno. Dnes vyhrálo srdce, bojovnost a střelecká schopnost domácích nad kvalitním soupeřem, diváci tuto snahu v závěru velmi ocenili. Na některé akce se můžete podívat v přiložené fotogalerii.