Sokol Jestřebí - Postřelmov B 6:2

16. 4. 2017

Hosté nás zaskočili hned v úvodu utkání, když po dlouhém autu se dostali k odraženému balonu a propálili Marka Doubravu. Naštěstí jsme vyrovnali za chvíli aktivním Lukášem Mičkou a po dalších 5 minutách jsme otočili Michalem Krátkým, který umístil balon po trestňáku Tomáše Klubíčka, který trefil tyč. Hosté srovnali po našem diskutabilním faulu před vápnem, když naše zeď neudržela postavení a balon prošel zdí až do brány. Do druhého poločasu se udělali 2 změny, které zvýšili naši útočnou aktivitu, Jarda Janíček a Franta Marada zvedli naši hru a výsledek se dostavil záhy. Nejdřív po našem rychlém brejku hosté nezvládli situaci a ve snaze hlavou odvrátit balon si dali vlastence, to byla 57. minuta. Pak se hra přelévala ze strany na stranu, šance byly spíš na naší straně, ale až v 72. minutě se prosadil Jirka Kantor, který hlavou uklidnil naše barvy na 4:2. V podstatě bylo rozhodnuto, ale naši kluci byli rozjetí a odměnou za jejich aktivitu byly ještě 2 branky, nejdřív Tomáš Horký a pak Franta Marada, který uzavřel na 6:2. Díky všem za bojovnost a snahu, která rezultovala ve vysoké vítězství, které po prvním poločase bylo na vážkách.

Doubrava-klubíčko, Kramar J, Kondler, Malý-Krátký,Horký T, Švub, Sládek-Mička, Flodr

dále hráli: Janíček, Marada, Kantor, Horký M