Sokol Jestřebí - Rapotín B 3:0 (0:0)

18. 8. 2019

Doma jsme se opět představili téměř po roce a návrat byl úspěšný. Silný soupeř nám vyhovuje spíš než mančafty bojující o sestup, byl to na poměry OP velmi dobrý zápas.První poločas jsme si vypracovali několik dobrých šancí, největší vychytal hostující gólman, když střelu zdálky od Míšy Krátkého zázračně vyrazil a pak umístěná střela našeho kanonýra Michala Novotného jen těsně minula břevno. Zaskvěl si i náš gólman, když vyrazil tečovanou střelu, která padal pod břevno. Druhý poločas se hrál opět bojovný fotbal z obou stran, hned po 5 minutách si Michal Novotný poradil z míčem, který letěl mezi něj a obránce Rapotína, uklidil si balon na zem, obránce si poslal pryč, podíval se kde stojí gólman a dal umístěně do branky. Takto se to nevidí ani v lize... Hosté do toho šlápli, ale naše obranná činnost v čele s Radkem v podstatě nic nedovolila a drželi jsme těsné vedení, Navýšení na 2:0 přišlo v 72 minutě,, když si Michal potáhl balon na levé straně a předložil jej pak Frantovi, který neměl problém zakončit do prázdné brány. Potom ještě hosty zachránilo břevno po tečované střele, definitivní tečku za výsledkem udělal opět Michal po nádherném pasu našeho kapitána Michala Krátkého a bylo hotovo. V závěru, když hosté morálně a fyzicky odpadli jsme ještě mohli dát minimálně 2 góly, ale Matějovi Kotrlému ani Petrovi Jírovi nepřálo štěstí. Všem hráčům poděkování za bojovnost v náročném zápase a přístup k němu, když jsme prostřídali 16 hráčů a všichni do jednoho odvedli výbornou práci !!  Za týden do Moravičan na Juve s 9 body v zádech smiley.