Sokol Jestřebí - Úsov 1:2

12. 10. 2014

Poslední domácí zápas podzimu se odehrál na skvělém terénu a za krásného počasí, chyběly jen body pro domácí stranu. Začátek zápasu nám vyšel, v první velké šanci hned v úvodu byl Martin Sládek, ale gólman rychlým vyběhnutím zmařil šanci, další šance následovaly (Pepa Kramar a Franta Marada), ale ke góĺu nevedly. Hosté se pak otřepali a také hrozili, Kamil byl však na svém místě. První branka přišla z trestňáku, když rozhodčí odpískal nastřelenou ruku z vlastního odkopu Petra Opravila, dnes podle nového výkladu se tyto ruky nepískají, hosté tuto šanci od sudího využili a do kabin se šlo s výsledkem 0:1. Ve druhém poločase se hrál otevřený fotbal, když Jestřebí se snažilo o nátlakovou hru, hosté spoléhali na brejky. Když se z tlaku branka nedala, tak hosté proměnili jeden ze svých rychlých kontrů a bylo 0:2. Hned po výkopu se jestřebští dostali do šance a spolupráce Marada-Pokorný vedla k brance na 1:2- Domácí byli na koni a za další minutu neproměnil Franta Marada tutovku, to by se pak hrálo jinak, bohužel nedal, ale další šance se tvořily z tlaku, když hosté se bránili silou vůle. Super šanci měl Lukáš Švoma, pak Pepa Kramar, další šance byly z autů, které házel Marek Kramar, ale Petr Opravil minul sám před brankou. Bohužel tyto šance nevedly k brance a tak jsme nedosáhli na bod(y), fotbal se nehraje na držení balonu a na šance, ale na góly, těch dal soupeř více, tak nezbývá než přijmout porážku.