Sokol Jestřebí - Vikýřovice 2:4 (1:2)

9. 9. 2018

Zápas od začátku probíhal jak jsme předpokládali, hosté byli důrazní, silní na balonu a hráli vše na svoje zkušené hráče v útoku, kteří se těžce oddělovali od balonu. I když trenér naše obránce na to připravoval, přesto se hosté prosadili už v 10. minutě. My jsme hrozili z brejků, ale vždy nám něco chybělo, když už se hra vyrovnávala, dostali jsme ve 33. minutě 2. gól. Naštěstí jsme to nezabalili a před poločasem se v 39. minutě prosadil Tomáš a snížil na rozdíl jedné branky. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že se pokusíme vyrovnat, ale po hodině hry se prosadil opět hráč hostí a bylo 1:3. Naši hráči bojovali a výsledkem bylo snížení na 2:3. V závěru jsme dřeli a vyrovnání bylo na dosah, bohužel z množství šancí se bohužel nepodařilo vyrovnat. V 90. minutě si Pepa dal po malé domů vlastence a s tím už se nedalo nic dělat. Každopádně to bylo porážka s hlavou nahoře a kluci se nemají za co stydět.