Úsov - Sokol Jestřebí 0:1

26. 3. 2017

První jarní mistrák nás čekal v Úsově, kde to je vždy boj do poslední minuty, to se potvrdilo i dnes. Oba soupeři hráli poprvé na přírodní trávě a bylo znát, že s tím jsou problémy, ale nutno dodat, že plocha byla perfektně připravená na začátek jara. Jestřebí se srovnalo kolem 15. minuty, ale šance Franty Marady a střela Tomáše Horkého neskončily v síti. Tu rozvlnil až ve 32. minutě Honza Flodr, když jeho střelu z úhlu pod břevno neměl domácí gólman šanci chytit. Do poločasu se šlo za stavu 0:1. Ve 2. poločase měl tutovku opět Franta a taky Jarda Janíček, který postupoval sám na gólmana, ale jeho střela těsně minula tyč. Domácí se snažili vyrovnat, nejblíže k tomu měli po penaltě, ale zaskvěl se Kamil a střelu vyrazil. Naši hráči se posledních 20 minut soustředili na obranu, ale vytvořili si 3-4 nebezpečné situace z brejků, bohužel střelecká muška jim uletěla. Domácí v závěru zahrávali několik rohů a autů. ale stáli při nás všichni svatí a i se štěstím si vezeme všechny body do Jestřebí. Potvrdit je musíme za týden s Rudou.

Kramar K-Doubrava,Kondler,Kramar J, Švoma-Sládek, Krátký, Horký T, Janíček-Marada, Flodr

dále hráli: Horký M, Kantor, Hrdlovič