Úsov - Sokol Jestřebí 3:0 (2:0)

14. 4. 2024

Zápas nemá moc cenu hodnotit, hlavní roli pomezní rozhodčí, který se rozhodl, že nebude mávat žádné ofsajdy domácím. Do utkání jme vstoupili dobře, byli jsme na míči, vytvářeli si i šance, namátkou střela zdilky Erika, hlavička těsně nad Viktora, střela těsně vedle Jardy, domácí hráli pouze na brejky, což se jim za benevolence pomezního podařilo, když po pravděpodobném ofsajdu zúročili tuto situaci v 18. minutě ve vedoucí branku. Nám se nedařilo dát vyrovnávací gól a ve 44. minutě po snad 4 metrovém ofsajdu, který pomezní nesignalizoval, ale viděli ho všichni padnul po ubráněné situaci gól z následného rohu na 2:0 a tím nás to psychicky položilo. Ve 2. poločase tam snaha byla, ale v 54. minutě jsme dostali 3. gól a už jsme se z toho nedostali. Hráčům, dík, že tu nespravedlnost ustáli jenom se ŽK a nikdo se nečervenal. Doma si musíme za týden už jít pro 3 body.